Sukces Gniew uzyskał I miejsce w kategorii Szkoła Jazdy Roku na Kociewiu

Mistrzowie Motoryzacji - Platinum Orlen Oil

Dnia 5 Stycznia Szkoła Nauki Jazdy Sukces uzyskała pierwsze miejsce w Kategorii Szkoła Nauki Jazdy Roku na Kociewiu. Plebiscyt Mistrzowie Motoryzacji 2022 okazał się zwycięski również w Kategorii Instruktor Jazdy Roku na Kociewiu, a zaszczyt ten przysługuje Pani Monice Pomierskiej, która serdecznie dziękuje za wszystkie głosy, oddane na jej Ośrodek Szkoleniowy.

- Sukces -

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców z Gniewu, który od ponad 10 lat prowadzi swoich kursantów z sukcesem do celu. Przez cały ten czas zyskujemy zadowolenie naszych klientów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym.

Poniżej prezentujemy Ci ofertę kursów wszystkich kategorii prawa jazdy. Przeprowadzimy Cię przez proces szkolenia bez żadnych przeszkód. Zacznij swoją przygodę jako kierowca od tej chwili.

Wybierz swój kurs:

Zobacz, jak o nas piszą

Wybrane oceny naszych kursantów

user-1

Do szkoły SUKCES trafiłam z polecenia znajomych. Pani Monika to cudowna osoba, pełna pasji, wiedzy, którą w prosty sposób przekazuje i z tym podejściem trafia do wszystkich znakomicie. Do tego bardzo się stara, żebyśmy zdali egzamin teoretyczny za pierwszym razem. Instruktor Pan Grzegorz opanowany, cierpliwy i kochany. Bardzo przykłada się do pracy i widać że ją kocha. W ogóle w tej szkole pracują ludzie z pasją a nazwa idealnie odzwierciedla efekty ich pracy. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie. Julka.

user-1
user-1

Szczerze polecam każdemu szkołę „Sukces” - dla mnie to była bardzo miła przygoda. Wykłady z teorii oraz praktykę wspominam bardzo miło. Nieporównywalnie do tego kursu, który odbyłam kilkanaście lat temu. A teraz jeżdżąc autem jestem tak szczęśliwą osobą. Można powiedzieć że z Wami spełniłam swoje marzenie, które mi się wydawało nie do zrealizowania. Jestem szczęśliwa, że wybrałam tą szkole jazdy.

user-1
user-1

Najlesza szkoła i instruktorzy! Monika bardzo profesjonalnie i ciekawie prowadzi wykłady. Wszystko dokladnie tłumaczy, tak po prostu po ludzku, a nie regułkami z książki. Elastyczność zarówno w płatnościach jak i dopasowaniu godzin jazd. Instruktor Grzegorz - dla mnie na medal! Człowiek z pasją. Pełen zaangażowania. Bardzo cierpliwy, opanowany, wyrozumiały, przyjazny i z mega poczuciem humoru. Zdane za drugim podejściem. Teoria na 100% Z całego serca polecam.

user-1
user-1

Najlepsza szkoła jazdy. Super podejście do kursantów. Teoria prowadzona przez Panią Monikę rewelacja praktycznie większość zapamiętałam z kursów. Jazda z Marzenką to wspaniały czas wszystkiego nauczy bez stresu i nerwów zawsze pozytywnie nastawiona. Polecam!!! Tylko szkoła jazdy SUKCES!!!

user-1
user-1

Polecam ośrodek szkolenia kierowców SUKCES. Widać pasję, poświęcenie i serce instruktorów w atmosferze której nigdy nie zapomnę ♥️ wykłady które prowadzi Pani Monika to po prostu mistrzostwo. Trochę żal, że szybko minął kurs... Dziś za każdym razem gdy widzę wasze L trąbie, macham. Pozdrawiam instruktorów Łukasza Trzcińskiego i Grzegorza Graban. Jesteście wielcy.

user-1
user-1

Szkoła jazdy SUKCES ❣ jest najlepszą szkołą jaką można sobie wymarzyć. Świetne podejście do każdego z osobna, profesjonalne nauki teorii jaki i praktyki, świetni instruktorzy i cudowna kobieta Pani Monika, która ma wspaniałe serce i podejście do swoich kursantów i świetnie tłumaczy to co powinniśmy osiągnąć, oczywiście nie zapominając tutaj o najlepszym na świecie instruktorze Panu Łukaszu Szwedowskim, który znakomicie potrafi wszystko wytłumaczyć. Ma super podejście do swojego kursanta, oczywiście również rewelacyjne poczucie humoru. Z Panem Łukaszem nikt się nie nudzi ❤.

user-1
user-1

Nie dawno zdałam prawo jazdy kat. B u Pani Moniki Pomierskiej SUKCES z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy bardzo miła atmosfera rzetelne przekazanie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, dostosowanie godzin do ucznia, bezstresowo no i jak sama nazwa mówi SUKCES gwarantowany. Gdybym miała jeszcze raz zdawać to wybrałabym tylko SUKCES

user-1
Szkoła nauki jazdy w Gniewie
Szkoła nauki jazdy w Gniewie

Szkoła Nauki Jazdy Sukces w Gniewie

Nasze doświadczenie

Ośrodek szkolenia kierowców "Sukces" w Gniewie pracuje dla Was od ponad 10 lat. Mamy mnóstwo doświadczenia i wiemy jak pracować z naszymi klientami. Sprawdź nasze opinie i zobacz, co myślą o nas inni.

Kontakt z klientem

Bardzo ważne jest dla nas to, aby móc dostosować się do Waszego grafiku. Wiemy jak przewrotne potrafi być życie i jesteśmy po to, aby znaleźć wyjście z opresyjnej sytuacji.

Praca naszą pasją

Nasi pracownicy to pasjonaci dziedziny, w której działamy. Dajemy z siebie wiele byś czuł się odpowiednio zaopiekowany. Poznaj nas a zobaczysz, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Efekty naszej pracy

Statystycznie zostawiamy konkurencję z tyłu. Zależy nam na Twoim ezgaminie i robimy wszystko, byś zdał go pozytywnie i cieszył się, bezpiecznie prowadząc swoje auto.