Kategoria B

Zgłoszenie na kurs: Kategoria B

2900.00 PLN

Informacje

Minimalny wiek osoby przystępującej do kursu to 18 lat. Kursant może zacząć nauki 3 miesiące przed skończeniem wymaganego wieku.

Kategoria B prawa jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdów o dmc nieprzekraczającej 3,5t wraz z przyczepą lekką do 750kg. Prawo jazdy kategorii B uprawnia do przewożenia maksymalnie 9 osób. Dodatkowo osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B przez minimum 2 lata uprawniona jest do kierowania motocyklu o mocy nieprzekraczającej 125 cm3.

Kurs składa się z zajęć teoretycznych w ilości: 30 godzin oraz zajęć praktycznych w ilości: 30 godzin.

Wybierz inną kategorię

Twoje zgłoszenie

  Szkoła nauki jazdy w Gniewie
  Szkoła nauki jazdy w Gniewie

  Szkoła Nauki Jazdy Sukces w Gniewie

  Nasze doświadczenie

  Ośrodek szkolenia kierowców "Sukces" w Gniewie pracuje dla Was od ponad 10 lat. Mamy mnóstwo doświadczenia i wiemy jak pracować z naszymi klientami. Sprawdź nasze opinie i zobacz, co myślą o nas inni.

  Kontakt z klientem

  Bardzo ważne jest dla nas to, aby móc dostosować się do Waszego grafiku. Wiemy jak przewrotne potrafi być życie i jesteśmy po to, aby znaleźć wyjście z opresyjnej sytuacji.

  Praca naszą pasją

  Nasi pracownicy to pasjonaci dziedziny, w której działamy. Dajemy z siebie wiele byś czuł się odpowiednio zaopiekowany. Poznaj nas a zobaczysz, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

  Efekty naszej pracy

  Statystycznie zostawiamy konkurencję z tyłu. Zależy nam na Twoim ezgaminie i robimy wszystko, byś zdał go pozytywnie i cieszył się, bezpiecznie prowadząc swoje auto.