Kategoria C

Zgłoszenie na kurs: Kategoria C

4400.00 PLN

Informacje

Minimalny wiek osoby przystępującej do kursu to 21 lat (lub na 3 miesiące przed). Osoba przystępująca do kursu na kategorię C musi posiadać prawo jazdy kategorii B. Jeżeli kursant planuje w przyszłości zajmować się transportem osób lub rzeczy, oprócz odpowiedniej kategorii prawa jazdy niezbędne jest przejście odpowiednich szkoleń.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona skierowana jest do osób, które zamierzają wykonywać zarobkowy przewóz drogowy. Cena takiego kursu to 2800.00 PLN.

Szkolenie okresowe wykonywane jest cyklicznie, raz na 5 lat. Szkolenie okresowe kończy się uzyskaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej. Po zakońceniu szkolenia nie przystępuje się do egzaminu. Cena takiego szkolenia to 600.00 PLN.

Kategoria C prawa jazdy uprawnia do prowadzenia samochodów osobowych o masie powyżej 3,5t, ciągników rolniczych oraz pojazdów wolnobieżnych.

Kurs kategorii C prawa jazdy składa się z zajęć teoretycznych w ilości: 20 godzin oraz zajęć praktycznych w ilości: 30 godzin.

Kwalifikacja wstępna składa się z 280 godzin online, kwalifikacja wstępna przyspieszona składa się ze 140 godzin.

Szkolenie okresowe to 35 godzin zajęć teoretycznych.

Wybierz inną kategorię

Twoje zgłoszenie

  Szkoła nauki jazdy w Gniewie
  Szkoła nauki jazdy w Gniewie

  Szkoła Nauki Jazdy Sukces w Gniewie

  Nasze doświadczenie

  Ośrodek szkolenia kierowców "Sukces" w Gniewie pracuje dla Was od ponad 10 lat. Mamy mnóstwo doświadczenia i wiemy jak pracować z naszymi klientami. Sprawdź nasze opinie i zobacz, co myślą o nas inni.

  Kontakt z klientem

  Bardzo ważne jest dla nas to, aby móc dostosować się do Waszego grafiku. Wiemy jak przewrotne potrafi być życie i jesteśmy po to, aby znaleźć wyjście z opresyjnej sytuacji.

  Praca naszą pasją

  Nasi pracownicy to pasjonaci dziedziny, w której działamy. Dajemy z siebie wiele byś czuł się odpowiednio zaopiekowany. Poznaj nas a zobaczysz, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

  Efekty naszej pracy

  Statystycznie zostawiamy konkurencję z tyłu. Zależy nam na Twoim ezgaminie i robimy wszystko, byś zdał go pozytywnie i cieszył się, bezpiecznie prowadząc swoje auto.