Kategoria C, C + E

Zgłoszenie na kurs: Kategoria C, C + E

Informacje

Minimalny wiek osoby przystępującej do kursu to 21 lat. Kursant może zacząć nauki 3 miesiące przed skończeniem wymaganego wieku.

Kurs łączony C, C+E skierowany jest do osób, które chcą prowadzić auta ciężarowe wraz z przyczepą nie posiadając kategorii C prawa jazdy.

Kurs składa się z zajęć teoretycznych w ilości: 20 godzin oraz zajęć praktycznych w ilości: 45 godzin.

Aby móc zajmować się wykonywaniem zawodu kierowcy wymagane są także dodatkowe kursy. Są to: kwalifikacja wstępna oraz szkolenie okresowe.

Wybierz inną kategorię

Twoje zgłoszenie

  Szkoła nauki jazdy w Gniewie
  Szkoła nauki jazdy w Gniewie

  Szkoła Nauki Jazdy Sukces w Gniewie

  Nasze doświadczenie

  Ośrodek szkolenia kierowców "Sukces" w Gniewie pracuje dla Was od ponad 10 lat. Mamy mnóstwo doświadczenia i wiemy jak pracować z naszymi klientami. Sprawdź nasze opinie i zobacz, co myślą o nas inni.

  Kontakt z klientem

  Bardzo ważne jest dla nas to, aby móc dostosować się do Waszego grafiku. Wiemy jak przewrotne potrafi być życie i jesteśmy po to, aby znaleźć wyjście z opresyjnej sytuacji.

  Praca naszą pasją

  Nasi pracownicy to pasjonaci dziedziny, w której działamy. Dajemy z siebie wiele byś czuł się odpowiednio zaopiekowany. Poznaj nas a zobaczysz, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

  Efekty naszej pracy

  Statystycznie zostawiamy konkurencję z tyłu. Zależy nam na Twoim ezgaminie i robimy wszystko, byś zdał go pozytywnie i cieszył się, bezpiecznie prowadząc swoje auto.