Sukces w oczach ludzi

about

Jak oceniają nas kursanci na portalach społecznościowych?

Firma w Google Zobacz profil lub Dodaj swoją opinię
% ocen 5,0/5,0
Sukces Gniew na Superprawojazdy.pl Zobacz profil
% ocen 10/10
Sukces Gniew na Facebook Zobacz profil
% na tak!

Takie liczby mówią same za siebie. Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która wie jak zadbać o swojego kursanta. Każdego z was z Sukcesem przeprowadzimy przez etap szkolenia oraz etapy egzaminów, abyście mogli cieszyć się swoimi dokumentami uprwaniającymi was do prowadzenia pojazdów.

Masz bardzo napięty grafik? Nie mieszkasz w Gniewie? To nie jest dla nas problem. Skontaktuj się z nami a umówimy Cię na dogodny dla Ciebie termin. Wiemy, że życie pisze różne scenariusze dlatego do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się z nami lub przyjdź do biura, które znajduje się w Gniewie na osiedlu Witosa 16.

Zacznij kurs na prawo jazdy

Zapisz się już dzisiaj!

Zapisz się

Zobacz, jak o nas piszą

Wybrane oceny naszych kursantów

user-1

Do szkoły SUKCES trafiłam z polecenia znajomych. Pani Monika to cudowna osoba, pełna pasji, wiedzy, którą w prosty sposób przekazuje i z tym podejściem trafia do wszystkich znakomicie. Do tego bardzo się stara, żebyśmy zdali egzamin teoretyczny za pierwszym razem. Instruktor Pan Grzegorz opanowany, cierpliwy i kochany. Bardzo przykłada się do pracy i widać że ją kocha. W ogóle w tej szkole pracują ludzie z pasją a nazwa idealnie odzwierciedla efekty ich pracy. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie. Julka.

user-1
user-1

Szczerze polecam każdemu szkołę „Sukces” - dla mnie to była bardzo miła przygoda. Wykłady z teorii oraz praktykę wspominam bardzo miło. Nieporównywalnie do tego kursu, który odbyłam kilkanaście lat temu. A teraz jeżdżąc autem jestem tak szczęśliwą osobą. Można powiedzieć że z Wami spełniłam swoje marzenie, które mi się wydawało nie do zrealizowania. Jestem szczęśliwa, że wybrałam tą szkole jazdy.

user-1
user-1

Najlesza szkoła i instruktorzy! Monika bardzo profesjonalnie i ciekawie prowadzi wykłady. Wszystko dokladnie tłumaczy, tak po prostu po ludzku, a nie regułkami z książki. Elastyczność zarówno w płatnościach jak i dopasowaniu godzin jazd. Instruktor Grzegorz - dla mnie na medal! Człowiek z pasją. Pełen zaangażowania. Bardzo cierpliwy, opanowany, wyrozumiały, przyjazny i z mega poczuciem humoru. Zdane za drugim podejściem. Teoria na 100% Z całego serca polecam.

user-1
user-1

Najlepsza szkoła jazdy. Super podejście do kursantów. Teoria prowadzona przez Panią Monikę rewelacja praktycznie większość zapamiętałam z kursów. Jazda z Marzenką to wspaniały czas wszystkiego nauczy bez stresu i nerwów zawsze pozytywnie nastawiona. Polecam!!! Tylko szkoła jazdy SUKCES!!!

user-1
user-1

Polecam ośrodek szkolenia kierowców SUKCES. Widać pasję, poświęcenie i serce instruktorów w atmosferze której nigdy nie zapomnę ♥️ wykłady które prowadzi Pani Monika to po prostu mistrzostwo. Trochę żal, że szybko minął kurs... Dziś za każdym razem gdy widzę wasze L trąbie, macham. Pozdrawiam instruktorów Łukasza Trzcińskiego i Grzegorza Graban. Jesteście wielcy.

user-1
user-1

Szkoła jazdy SUKCES ❣ jest najlepszą szkołą jaką można sobie wymarzyć. Świetne podejście do każdego z osobna, profesjonalne nauki teorii jaki i praktyki, świetni instruktorzy i cudowna kobieta Pani Monika, która ma wspaniałe serce i podejście do swoich kursantów i świetnie tłumaczy to co powinniśmy osiągnąć, oczywiście nie zapominając tutaj o najlepszym na świecie instruktorze Panu Łukaszu Szwedowskim, który znakomicie potrafi wszystko wytłumaczyć. Ma super podejście do swojego kursanta, oczywiście również rewelacyjne poczucie humoru. Z Panem Łukaszem nikt się nie nudzi ❤.

user-1
user-1

Nie dawno zdałam prawo jazdy kat. B u Pani Moniki Pomierskiej SUKCES z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy bardzo miła atmosfera rzetelne przekazanie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, dostosowanie godzin do ucznia, bezstresowo no i jak sama nazwa mówi SUKCES gwarantowany. Gdybym miała jeszcze raz zdawać to wybrałabym tylko SUKCES

user-1
Szkoła nauki jazdy w Gniewie
Szkoła nauki jazdy w Gniewie

Szkoła Nauki Jazdy Sukces w Gniewie

Nasze doświadczenie

Ośrodek szkolenia kierowców "Sukces" w Gniewie pracuje dla Was od ponad 10 lat. Mamy mnóstwo doświadczenia i wiemy jak pracować z naszymi klientami. Sprawdź nasze opinie i zobacz, co myślą o nas inni.

Kontakt z klientem

Bardzo ważne jest dla nas to, aby móc dostosować się do Waszego grafiku. Wiemy jak przewrotne potrafi być życie i jesteśmy po to, aby znaleźć wyjście z opresyjnej sytuacji.

Praca naszą pasją

Nasi pracownicy to pasjonaci dziedziny, w której działamy. Dajemy z siebie wiele byś czuł się odpowiednio zaopiekowany. Poznaj nas a zobaczysz, że jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Efekty naszej pracy

Statystycznie zostawiamy konkurencję z tyłu. Zależy nam na Twoim ezgaminie i robimy wszystko, byś zdał go pozytywnie i cieszył się, bezpiecznie prowadząc swoje auto.